جستجو

ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا حجم 150 میلی لیتر

ادو تویلت بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا در سال 2010 توسط آکوا دی پارما به بازار جهانی عطر معرفی شد.آکوا دی پارما یک کمپانی ایتالیایی است که از سال 1916 فعالیت خود را در زمینه تولید عطر آغاز کرده است.
کد محصول: 200005
1,377,000 تومان
i h

ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا، برای افرادی که در انتخاب عطر دچار سردرگمی هستند، یک انتخاب مناسب است. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که در طول روز و بدون توجه به ماندگاری آن، به طور مکرر از عطر استفاده می کنید، بهتر است از ادوتویلت های با حجم پایین تر استفاده کنید. اول اینکه ادوتویلت ها از قیمت پایین تری نسبت به دیگر عطرها بر خوردار هستند و دومین دلیل حمل آسان این عطرهاست.

ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا  می تواند در تمام روز همراه شما باشد. این عطر در حجم 150 میلی لیتر تولید شده است و دارای طراحی است که به راحتی می توانید آن را با خود به هر جایی حمل کنید.

ادو تویلت بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا در سال 2010 توسط آکوا دی پارما به بازار جهانی عطر معرفی شد.آکوا دی پارما یک کمپانی ایتالیایی است که از سال 1916 فعالیت خود را در زمینه تولید عطر آغاز کرده است. ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا  در مدت کوتاهی پس از تولید به فروش بالایی رسید  و هنوز هم جزو عطرهای پر طرفدار این برند است.

رنگ آبی شفاف این ادوتویلت از جمله ویژگی های آن  است که در ابتدا نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. ترکیبات به کار رفته در ساخت این عطر باعث ایجاد رایحه ای خنک و تند در آن شده است که باعث می شودبتوانید از آن در روزهای بهاری، تابستانی و پاییزی استفاده کنید.

هنگام استفاده از ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا  و تنها پس از اولین اسپری از آن با رایحه نت های آغازین رو به رو خواهید شد. ترکیبی بی نظیر از سیترون، برگاموت که حس بی نظیر قرار گرفتن در یک باغ پر از مرکبات را تداعی خواهد کرد و انرژی بخش شما خواهد بود. تنها پس از چند ثانیه با نت های میانی رو به رو  خواهید شد که این نت ها حاوی ترکیبی از بوی زنجبیل، چوب سدر و گل است. این ترکیب بویی تند، چوبی و گلی را ایجاد خواهد کرد. این ترکیب باعث افزایش هیجان و انرژی مثبت در شما خواهد شد. نت میانی نیز تا مدتی همراه شما بوده و پس از آن نت های پایانی جایگزین آن می شوند، نت های پایانی همان چیزی هستند که تا انتهای روز با شما باقی می مانند. نت پایانی در ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا شامل ترکیبی از رایحه علف وتیور، صمغ بنزویین و مشک است. این ترکیب در تمام مدتی که با شماست حس اعتماد به فوق العاده ای را به شما القا خواهد کرد.

ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا  را می توانیم جزو عطرهای با پخش بوی متوسط بدانیم معمولا مصرف کنندگان این عطر از پخش بوی قابل قبول آن راضی بوده اند و همچنین ماندگاری آن تا 5 الی 6 ساعت بر روی لباس می تواند قابل قبول باشد و شما در تمام طول این مدت رایحه آن را احساس خواهید کرد. در هر صورت ادو تویلت آکوا دی پارما مدل بلو مدیترانه برگاموت دی کالابریا  با تمام ویژگی هایش به یک عطر پر طرفدار در بین آقایان تبدیل شده است.