جستجو

ادو تویلت لووه مدل آکوا میامی بیچ حجم 100 میلی لیتر

ادوتویلت لووه آکوا میامی بیچ دارای بوی فوق العاده ای است. لووه در ساخت این عطر از ترکیب رایحه های خنک و با طراوت استفاده کرده است و همین امر این عطر را برای فصول گرم سال مناسب ساخته است. ادوتویلت لووه آکوا میامی بیچ جزو عطرهای اسپورت است و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند.
کد محصول: 200379
722,600 تومان
i h

لووه جزو برترین برندهای تولیدکننده عطرهای لوکس در جهان است. این برند در تولید عطر بسیار موفق عمل کرده است. یکی از عطرهایی که این برند تولید و به بازار جهانی عطر معرفی کرده ، ادوتویلت آکوا میامی بیچ است که یکی از عطرهای پر فروش این کمپانی می باشد. این عطر در  سال 2018 وارد بازار شده است. لووه در ساخت این ادوتویلت از معماری شهر میامی بهره گرفته و در ساخت پکیج آن از رنگ های مختلف استفاده کرده است و به همین دلیل نام میامی را بر روی این محصول خود قرار داده است. لووه در ساخت پکیج میامی بیچ از شیشه ای دو رنگ استفاده کرده است که در کنار درب نارنجی رنگ آن هارمونی خوبی را ایجاد کرده است.

ادوتویلت لووه آکوا میامی بیچ دارای بوی فوق العاده ای است. لووه در ساخت این عطر از ترکیب رایحه های خنک و با طراوت استفاده کرده است و همین امر این عطر را برای فصول گرم سال مناسب ساخته است. ادوتویلت لووه آکوا میامی بیچ جزو عطرهای اسپورت است و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند. این عطر در دسته ادوتویلت ها قرار گرفته و از نظر ماندگاری قابل قبول است، اما نسبت به ادوپرفیوم ها و پرفیوم ها از ماندگاری کمتری برخوردار است.

رایحه ادوتویلت زنانه ومردانه لووه آکوا میامی بیچ نیز همانند دیگر عطرها از سه نت تشکیل شده است. هنگام استفاده و در اولین اسپری از این ادوتویلت با ترکیبی از رایحه های بی نظیر گلابی، ماندارین، انگورسیاه رو به رو خواهید شد که حسی سرشار از هیجان را به شما القا می کنند. پس از مدتی نت میانی جایگزین می شود و شما با رایحه ای ماگنولیا، گل لیلی، یاسمن رو به رو می شوید و در پایان، آنچه که با شما باقی خواهد ماند نت پایانی است که شامل ترکیبی از رایحه مشک، وتیور و صندل (دارای رایحه چوبی و شیرین) است.

ادوتویلت لووه آکوا میامی بیچ با دارا بودن 100 میلی لیتر حجم، تا مدت ها کنار شما باقی خواهد ماند. از نظر مصرف کنندگان، این عطر از ماندگاری قابل قبولی برخوردار است و در طول روز بر روی محل اسپری شده باقی خواهد ماند. البته شاید قیمت بالای این محصول کمی در هنگام خرید باعث تردید و دو دلی شود.

در آخر به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب عطری که بتواند در روزهای گرم سال همراه شما باشد بسیار مهم است، چرا که انتخاب اشتباه در روزهای گرم سال و ترکیب آن با گرمای بدن و یا عرق باعث ایجاد بوی نا مطبوع می شود، چرا که هر عطری ممکن است با هر دمایی، رایحه متفاوتی را از خود نشان دهد و آن هم به دلیل ترکیباتی است که در ساخت آن به کار رفته است. بنابراین برای انتخاب عطر مناسب برای فصول مختلف سال نهایت دقت را به خرج دهید و اگر گفته می شود عطری برای فصل های گرم سال مناسب است و عطر دیگری برای فصول سرد سال مناسب است، به سادگی از آن ها نگذشته و به درستی عطر مورد نظرتان را متناسب با فصل انتخاب کنید.