جستجو

ادو پرفیوم زنانه پرادا مدل کندی کیس حجم 80 میلی لیتر

ادو پرفیوم زنانه کندی کیس می تواند یک انتخاب مناسب برای شما و یا یک هدیه بی نظیر برای اطرافیانتان باشد. اغلب افرادی که به روایح شیرین علاقه مند هستند، پس از یکبار استفاده از ادوپرفیوم کندی کیس، جزو طرفداران همیشگی آن شده اند.
کد محصول: 200489
قابلیت دسترسی: در انبار
1,175,000 تومان

پرادا  (Prada)یکی از برندهای معروف در ایتالیاست که در ابتدا در زمینه تولید کیف و کفش فعالیت می کرد. این کمپانی در سال 2003 تصمیم گرفت که کلکسیونی از عطرهای با کیفیتی را نیز تولید و در لیست محصولات خود قرار دهد. در سال 2011 بود که پرادا تصمیم گرفت یک کلکسیون کامل از عطرهایی با نام کندی را وارد بازار کند. او برای این کلکسیون بطری های ویژه ای را طراحی کرد و نام های مختلفی را با توجه به رایحه در نظر گرفته برای عطرهای مخلتف خود به اسم کندی اضافه نمود.

یکی از عطرهای این کلکسیون، ادو پرفیوم زنانه کندی کیسبود که در سال 2016 وارد بازار عطر و ادکلن شد. ویژگی جالبی که پرادا در ساخت این عطر مورد توجه قرار داده است، استفاده از مشک در تمام نت های آن است، بنابراین می توانیم عطر کندی کیس را یک عطر بر پایه مشک بدانیم. اجازه دهید روایح آن را با هم بررسی کنیم. همانند دیگر عطرها اولین چیزی که پس از اسپری کردن عطر به مشام می رسد، نت های اولیه هستند، این نت ها در عطر کندی کیس تنها از مشک تشکیل شده است، این اسانس منحصر به فرد اعتماد به نفس بی نظیری را در شما به وجود می آورد که البته این رایحه ماندگار نیست و پس از مدت کوتاهی به مرور رایحه شکوفه پرتقال به آن اضافه می شود. ترکیب وانیل و شکوفه پرتقال نت میانی این عطر را تشکیل می دهند. شیرینی و تلخی این دو ترکیب در کنار یکدیگر فوق العاده است. سرانجام نوبت به نت های پایانی می رسد که حاوی اسانس هایی با رایحه شیرین است. نت پایانی در کندی کیس شامل ترکیبی از مشک و وانیل می باشد. این رایحه همان چیزی است که تا پایان ماندگاری عطر همراه شما باقی خواهد ماند.

 ادو پرفیوم زنانه کندی کیس ((Candy Kissنیز مانند دیگر عطرهای کلکسیون کندی از یک بطری استوانه با یک درب چتری ساخته شده است، تنها تفاوت این عطر، رنگ صورتی در قسمت پایینی عطر است. این عطر دارای حجمی معادل 80 میلی لیتر بوده و به دلیل رایحه گرم و شیرینی که دارد می تواند برای روزهای خنک و سرد سال مورد استفاده قرار بگیرد. نکته دیگری که در مورد عطر کندی کیس باید بدانیم این است که این عطر در دسته بندی عطرها از لحاظ ماندگاری در رتبه دوم جای دارد و می توان گفت از ماندگاری قابل قبولی برخوردار است. همچنین بر اساس نظر مصرف کنندگان و اطرافیان پخش بوی بالای آن باعث می شود تا رایحه این عطر به خوبی احساس شود.

ادو پرفیوم زنانه کندی کیس می تواند یک انتخاب مناسب برای شما و یا یک هدیه بی نظیر برای اطرافیانتان باشد. اغلب افرادی که به روایح شیرین علاقه مند هستند، پس از یکبار استفاده از ادوپرفیوم کندی کیس، جزو طرفداران همیشگی آن شده اند. البته این را در نظر داشته باشید که این رایحه شیرین تنها برای فصول خنک و سرد سال مناسب است و برای روزهای گرم سال باید از عطرهای ملایم و خنک استفاده کنید.