جستجو

ادو پرفیوم پرفیومز دِ مارلی مدل کوهویان حجم 125 میلی لیتر

اگر شما هم یکی از آن آدم‌های عجیب و غریبی هستید که گاهی صرفا برای بوییدن رایحه چرم به مغازه‌های کیف و کفش و لباس چرمین قدم می‌گذارید و بعد بدون اینکه خریدی داشته باشید آنجا را ترک می‌کنید، یک خبر خوب برایتان داریم؛ عطر مخصوص شما طراحی شده است.
کد محصول: 200471
قابلیت دسترسی: در انبار
2,460,000 تومان

شمایل یک مرد شیک، جذاب و تلخ

اگر شما هم یکی از آن آدم‌های عجیب و غریبی هستید که گاهی صرفا برای بوییدن رایحه چرم به مغازه‌های کیف و کفش و لباس چرمین قدم می‌گذارید و بعد بدون اینکه خریدی داشته باشید آنجا را ترک می‌کنید، یک خبر خوب برایتان داریم؛ عطر مخصوص شما طراحی شده است، البته بوی دلخواه شما تنها یکی از نت‌های این عطر است و چیزی نمی‌گذرد که برای دوست داشتن یک رایحه از چندین رایحه موجود در عطرتان دچار چندگانگی می‌شوید!

ادو پرفیوم کوهویان یک عطر تلخ است. بوی بنفشه و عطر گل یاسمین اولین بویی است که در غالب نت اول مشام شما را نوازش می‌کند. با گذشت زمان بوی چرم و همچنین گل آفتابگردان، جای نت قبلی را می‌گیرد و یکه‌تازی می‌کند. در انتها ترکیبی از رایحه‌‌های عنبر و عود و دانه‌ی تونکا را حس می‌کنید که تا لحظه‌ی آخر باقی خواهد ماند. حالا شما یک جنتلمن شیک و جذاب هستید که با وجود تلخی، حضوری مهربان دارد.

برند مارلی معروف‌ترین عطر فرانسه نیست اما بی‌شک، یکی از خاص‌پسندترین‌هاست.