0
سبد خرید شما خالیست!
میتوانید برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید.
گارانتی اصالت کالا

 فروشگاه صبا این امکان را ایجاد نموده تا برخی کالاهای مشخص تا یک روزپس از تحویل در چارچوب قوانین گارانتی محصول طبق بند های زیر و قسمتضمانت بازگشت کالا قابل تعویض می‏‌شود.
لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان فروشگاه صبا کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود مشکل، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس اشکال‏‌هایی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را شامل نمی‌‏شود.
آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

در صورت ارسال کالا برای واحد مربوطه جهت بررسی مشکل یا ضمانت بازگشت وجه یا تعویض کالا (در صورتیکه شامل آن محصول باشد)، اگر واحد مربوطه این حق را به مشتری نداد تا 15 روز مهلت دارید جهت پیگیری و بازپس گیری کالای خود اقدام نمایید. در صورت عدم مراجعه و عدم پیگیری بعد از 15 روز حق مالکیت کالای مذکور متعلق به صبا خواهد بود و ارسال کننده حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.


برای استفاده از سرویس تضمین یک روزه فروشگاه صبا، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط
 فروشگاه صبا دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در
 فروشگاه صبا به اتمام برسد و فروشگاه صبا امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.
ارجاع و یا تعویض لوازم آرایشی و بهداشتی به علت مسائل بهداشتی تحت هیچ شرایطی ارجاع و تعویض نمی شوند.